Wyślij wiadomość
Chiny Monitor z ekranem dotykowym producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Cris Angel

Numer telefonu : +86 182 1801 0948

WhatsApp : +8618218010948

Free call

Jak wykonać połączenie przewodowe w grach w ruletkę amerykańską?

September 6, 2022

najnowsza sprawa firmy na temat Jak wykonać połączenie przewodowe w grach w ruletkę amerykańską?

 

Ludzie na Jamajce zawsze kupują nasze produkty z zestawów amerykańskiej ruletki, takie jak ekran dotykowy, zasilacz, mierniki, akceptor rachunków i drukarka lub wiązka przewodów.lub główna płyta główna.Tablice niewolników.

niektórzy ludzie nawet proszą nas o nakręcenie filmu, aby nauczyć ich, jak podłączyć przewód lub jak przejść do ustawień gry w ruletkę amerykańską.
Więc ostatecznie zrobiliśmy klientowi film, aby nauczyć go, jak nad nim pracować.

A to jest wideo, aby nauczyć klienta, jak podłączyć wiązkę przewodów do zestawu do gry w ruletkę amerykańską.
 


To jest wideo, jak poniżej amerykańskiej gry w ruletkę, aby nauczyć ustawień gry w ruletkę amerykańską.
 

 

Niektórzy ludzie chcą, aby akceptujący tańsze rachunki używał go w grach w ruletkę amerykańską, bez względu na to, akceptujący rachunki używa dolara jamajskiego lub dolara amerykańskiego lub dolara trynidadzkiego.Ten akceptant rachunków również działa, ale kupujący musi nas o tym poinformować przed wysyłką.

Niezależnie od impulsu lub numeru seryjnego, ten akceptor rachunków marki TB77 działa.

 

 

Również ten film poniżej pokaże klientowi, jak działa drut akceptora rachunków i drukarka w amerykańskiej ruletce, sprawdź wideo, jak poniżej:

 

 


Czasami ludzie chcą kupić drukarkę na automatach do gry w ruletkę amerykańską i nie wiedzą, jak to działa, więc wideo poniżej pokazuje, jak podłączyć przewód i zobaczyć, jak ta drukarka działa na zestawach do ruletki amerykańskiej.

 


 

 

 

Istnieje również akceptant rachunków o nazwie TOP Brand Akceptant rachunków TOP TP70, na którym nie ma układacza.Ale jego cena jest również bardzo atrakcyjna, może również działać na amerykańskiej ruletce, sprawdź wideo, jak poniżej

 

 

 

Oczywiście niektórzy klienci chcą używać akceptora rachunków w amerykańskiej ruletce, ale z układarką, więc możesz obejrzeć wideo, którego użyliśmy z TOP Brand Model: TOP TP70 P5 Model.Ten akceptor rachunków działa w amerykańskiej ruletce, także w grze rybnej, także w POG.Ponadto, bez względu na Trinidad Dallor, Jamaica Dollor lub amerykański Dallor w USA.klient Muszą nam powiedzieć z wyprzedzeniem, zanim wyślemy.Więc zrobimy to. Sprawdź wideo, jak poniżej, a dowiesz się więcej.

 

Również niektórzy klienci kupili naszą najlepszą drukarkę na planszach do gry w ruletkę amerykańską i nie wiedzą, jak podłączyć wiązkę przewodów do drukarki lub oprogramowanie drukarki nie działa poprawnie.Będą więc potrzebować naszego urządzenia i potrzebują nas do wysłania oprogramowania pocztą e-mail w celu aktualizacji oprogramowania, aby drukarka działała, sprawdź wideo, jak poniżej:

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość