Chiny Monitory 19" 23" 27" 32" 43" producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Bing

Numer telefonu : +86 138 0276 1770

WhatsApp : +8613802761770

Free call

10.1 15 17 19 22 23,6 27 32 43 55 cali pojemnościowy i na podczerwień fabryka ekranu dotykowego

February 3, 2021

najnowsza sprawa firmy na temat 10.1 15 17 19 22 23,6 27 32 43 55 cali pojemnościowy i na podczerwień fabryka ekranu dotykowego


Jesteśmy fabryką produkującą ekrany dotykowe, która produkuje wszystkie rozmiary od małych do dużych, niezależnie od tego, czy jest to ekran dotykowy na podczerwień, czy pojemnościowy ekran dotykowy.Wszystkie nasze ekrany dotykowe mają interfejs dotykowy HDMI, VGA, USB.I 3M RS232.Szeregowy Dotknij .

Mamy szeroki zakres zastosowań ekranów dotykowych, ale większość z nich jest na automatach do gier zręcznościowych. Istnieje wiele teleturniejów w Chinach, Makau i Vegas.W przypadku Fire Link, Dragon Link, Lightning Link, Mega Link, Buffalo Golds i Crazy Money Golds, z których wszystkie działają na naszych monitorach. Inne gry, takie jak Original Fire Link, Fusion 4, Fusion 5 i Original Bally Games, są kompatybilne.


Istnieją również monitory dotykowe o przekątnej 10,1 cala, które są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych.Monitory ze światłami, prędkość i tryb świateł można regulować za pomocą przycisków za wyświetlaczem LCD.Jeśli niektórym graczom nie podobają się światła na monitorach, istnieje kilka przycisków do wyłączania świateł.Jeśli kupisz nasz monitor i nie wiesz, jak go wyłączyć, możesz zadzwonić do naszego serwisu posprzedażnego, a my wyślemy Ci kilka filmów posprzedażnych, aby rozwiązać Twój problem.Drugi rozmiar to 19-calowy ekran na podczerwień, więc 19-calowy ekran na podczerwień zajmuje duży rynek w Stanach Zjednoczonych i na Jamajce, głównie używany w życiu Luxury.Pog.Amerykańskie gry w ruletkę.Zwykle używamy kontenera według kontenera do Stanów Zjednoczonych.


Są również klienci z Europy, którzy są bardzo zainteresowani automatami do gier, a wielu z nich chce ekranów pojemnościowych.Tak więc nasz obecny zakres produkcji ekranów pojemnościowych to 19", 22", 23,6 "i 27", 32 "i 43".Wszystkie te ekrany pojemnościowe mogą być używane w chińskich grach na automatach i amerykańskich grach oryginalnych.

Jeśli klient kupi nasz monitor, gdy dowie się, że nasz monitor nie pasuje do jego programu, o ile klient odeśle płytę główną, a nie stworzyliśmy wcześniej odpowiednich programów sterowników, wtedy otrzymamy płytę główną klienta, możemy Spraw, aby nasz ekran dotykowy był kompatybilny z płytą główną gry klienta. Ponieważ nasi inżynierowie mogą zaprogramować oprogramowanie współpracujące z tym.


27-calowy ekran pojemnościowy również dobrze się sprzedaje.Szafy na monitory Euro mają szafy na dwa monitory.Ten rodzaj podwozia jest sprzedawany dość dużo w Europie i Stanach Zjednoczonych, 32-calowe i 43-calowe ekrany pojemnościowe, sprzedajemy również sporo z nich, jeśli chcesz wiedzieć.Dla wszelkich informacji i wymagań dotyczących wyświetlacza dotykowego.Możesz porozmawiać z nami i wysłać nam zapytanie, a następnie możemy się skontaktować, dziękuję za przeczytanie, dziękuję. 

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość